spybot.cz

jak se chránit před svinstvem z internetu

o spybot.cz

Spybot Search and Destroy je program, který Vám umožní najít a odstranit spyware, malware, adware, trójské koně, a mnoho dalšího. Další rozšiřující funkce Vám umožňují vyčistit všechny stopy Vaší práce na počítači (dočasné soubory, cookies, historie prohlížečů aj.). Spybot Vás dokáže ochránit i proti dialerům, přesměrovávajícím modemové přípojení přes drahé linky, programům zaznamenávajícím stisky kláves, blokování reklamního okna programů aj. Samozřejmostí je možnost aktualizace přes internet. Program obsahuje i českou lokalizace základního menu a ovládání.

Spywarem označujeme programy, které se bez našeho vědomí instalují na náš počítač a posílají informace o nás na jejich domovský server. Můžeme je nalézt ve formě nástrojových lišt v Internet Exploreru či například připojené k užitečným utilitám jako je předpověď počasí nebo automatizace vyplňování formulářů. Tyto programy dokáže Spybot S&D identifikovat a odstranit.

Vedle této základní skupiny vás Spybot chrání i proti dialerům, přesměrovávajícím modemové připojení přes drahé linky, trojským koním, programům zaznamenávajícím stisky kláves a mnoha dalším nebezpečím.

Samozřejmostí je možnost aktualizace přes Internet. Program obsahuje i českou lokalizaci základního menu a ovládání. Nápověda je bohužel jen v angličtině.

Spybot – Search & Destroy detekuje a odstraňuje spyware, relativně nový druh hrozby, které ještě nejsou společné anti-virus aplikací. Spyware tiše sleduje váš surfování chování vytvořit obchodní profil pro vás, který je přenášen bez vašeho vědomí na kompilátory a prodával reklamní společnosti. Vidíte-li nové panely nástrojů v aplikaci Internet Explorer, že jste záměrně nainstalován, pokud váš prohlížeč havaruje nevysvětlitelně, nebo pokud vaše domovské stránky byl „unesen“ (nebo změněna bez vašeho vědomí), je váš počítač pravděpodobně napaden spywarem. Dokonce i když nevidíte příznaky, může být váš počítač napaden, protože se stále více objevuje spyware. Spybot-S & D je zdarma, takže není žádná škoda dávat to pokusit se zjistit, jestli něco napadl počítače.

o webu

spybot.cz jsem kdysi zaregistroval a teď se snažím přidávat obsah. Nejsem moc trpělivý tak ocením každou pomoc.

Subscribe to our feed

Search

Administrace